אתר זה משמש כחנות למוצרי הדפסה שונים , וכן לפריטים נוספים המופיעים באתר.דרך האתר ניתן להזמין
בצורה ידידותית ונוחה את המוצר אותו רוצים אתם לרכוש,בכל מקרה ניתן להתקשר אלינו ישירות ואנו נשמח לעזור בכל בעיה או הבהרה שתידרש.

כל תמונות המוצרים השונים באתר הן להמחשה בלבד,יתכן וחזות האריזה החיצונית\תוית של המוצר יהיו שונים מעת לעת אך אנו מתחייבים לקיום תכונות המוצר כמפורט בהסבר על המוצר.

מוצרינו הם מן הטובים ביותר הקיימים בשוק ולהם שם ומוניטין רב לכל מי שהספיק להכיר אותנו,אנו נשתדל מאוד לתת יחס אישי
לכל לקוחותינו(שרבים מהם אגב אנו מכירים בשמם האישי לאור קניותיהם החוזרות ונאמנותם לנו).
כל המחירים המצוינים ליד הפריטים כוללים מע"מ.

הרכישה באתר כפופה לאמור בתקנון וכן למידע  הכתוב בראש דף הבית ומפורט לפי הנושאים השונים("משלוחים" ,"",וכלהמוסבר בסעיף "שאלות נפוצות")  אנא קראו בעיון את הנ"ל על מנת שתבצעו רכישה התואמת את הצרכים שלכם. הרשמה ואו ביצוע רכישה באתר מצד הלקוח מעידה כי הסכים הלקוח לכל התנאים בתקנון.

מינימום רכישה-60 ש"ח,כל התמונות להמחשה בלבד,ט.ל.ח
הערה: מומלץ לוודא לפני ההזמנה ,במקרה של הזמנת ראשי דיו\טונר שדגם המדפסת שלך אכן מופיע ברשימת המדפסות להן מתאים המוצר אם הוא לא מופיע ניתן להתקשר אלינו טלפונית על מנת שנוכל לספק לך את המוצר המתאים.

מי רשאי לקנות באתר?- באתר רשאי לקנות כל אדם שברשותו תא דואר אלקטרוני וכן כרטיס אשראי הניתן לסליקה בחברת אשראי בישראל.

כמו כן כמובן קיימת האפשרות לתשלום לקניה ותאום פרטי הרכישה בטלפון(ולא דרך האתר) לכל המעונין בכך או להגעה ישירה אלינו לכתובת: INKJETS –רחוב אבן גבירול 90 תל אביב מול גן העיר).

מומלץ להזמין דרך האתר,המחירים בחנות עלולים להיות שונים מאלו שבאתר.
אחריות- עקב תהליך בקרת האיכות הקפדנית,הידע הרחב שלנו כיצרני מחסניות דיו וטונרים למדפסות לייזר,מכונות וציוד מילוי דיו, הציוד המתקדם ושימוש בחומרי הגלם הטובים והבדוקים ביותר הקיימים בשוק העולמי דבר המוביל למוצרים איכותיים ביותר אנו נותנים אחריות מלאה על כל המוצרים שלנו.
 
אופן התשלום
התשלום מתבצע בעזרת כרטיס אשראי,הנך מתבקש להקיש את פרטיך(שם כתובת טלפון וכו')וכן את פרטי כרטיס האשראי שלך. פרטים אלה מאובטחים,השקענו ממון רב במערכת חיוב בטוחה מן המתקדמות ביותר,פרטים אלה עוברים אלינו בצורה מוצפנת.
ניתן לבצע הזמנה גם ללא מסירת פרטי כרטיס האשראי באינטרנט ללקוחות המעונינים בכך.עם קבלת ההזמנה אצלינו אנו נתקשר אליכם ונתאם טלפונית את הדרוש.

תשלום במזומן ובצ'קים-בתיאום טלפוני איתנו(אנו נתקשר אליכם).מינימום הזמנה 50 ש"ח.
סודיות-אנו מתחייבים שלא להעביר שום פרט מפרטי הלקוחות לכל צד או גורם שהוא .וכן להשתמש בפרטי כרטיס האשראי לביצוע תהליך הקניה בלבד מול חברת האשראי .

משלוחים-  רב המוצרים ישלחו עוד באותו יום או למחרת בתנאי והמוצר במלאי(במידה ולא ניידע את הלקוח טלפונית).המוצרים ישלחו ע"י עובדי INKJETS או ע"י חברת שילוח המשרתת אותנו ואת לקוחותנו.מחירי המשלוחים 15-50.
דואר רשום 15-30 תלוי משקל החבילה.שליח בין עירוני30-39.יעדים חריגים(בד"כ ישובים קטנים אך לא רק)-50 שח לפי מחירון חברת ציטה.

החזרת מוצרים-  יתכן מצב בו ידרוש הלקוח להחזיר מוצר אותו קנה באתר מסיבות שונות.הסיבה השכיחה ביותר היא אי התאמת המוצר(ראש דיו לא מתאים,גליל דיו לפקס מדגם לא מתאים וכדומה).תהליך ההחזרה הוא מסורבל וגוזל זמן.טוב יעשה הלקוח אם יבדוק היטב לפני הקניה שאכן הוא קונה את המוצר המתאים.

על הקונה לוודא לפני פתיחת האריזה את התאמת המוצר לצרכיו.לא יוחלף מוצר עם אריזה פגומה או מוצר שנעשה בו שימוש.אך ניתן להחזיר מוצר,סגור לפי החוק תוך 14 יום באריזתו המקורית ואשר לא נעשה בו שימוש, ולקבל בחזרה את כספכם בניקוי 5%  כחוק. האישור הסופי לכך ינתן לאחר בדיקת המוצר על ידינו.

במקרה של החזרת מוצר יחולו הוצאות המשלוח על הלקוח.

במידה וטוען הלקוח שקיבל מוצר מתאים אך לא תקין לדעתו,ננסה לפתור הדבר טלפונית.אם הבעיה לא תיפטר יש להחזיר את המוצר אלינו,לאחר בדיקה אם יתברר שאכן כך הדבר אנו נחליף את המוצר ללא תמורה והמוצר המוחלף יגיע ללקוח על חשבוננו.

ט.ל.ח

לא ניתן להחזיר מוצרים כמו תקליטורים,ערכות מילוי ודיסקטים .